Rina Balaj sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Reperja nga Istogu, nisë ditën me urime nga më të dashurit.

Rina Balaj sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 21 vite jetë, shkruan lajmi.net.

Ajo pranoi shumë urime nga familjarët dhe miqtë e saj këtë mëngjes të cilat pastaj i ripublikoi në Instagram.

Pas një pauze disa mujore Rina iu kthye sërish skenës muzikore me ‘Meredith’ këngë kjo në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy.