Rita shfaqet e ‘tepron’ me veshje transparente (FOTO)

Rita Ora ka bërë njërën prej fotove të saj më provokative për këtë vit

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare ka bërë një foto ku shfaqet me një veshje transparente e ku tregon trupin e saj seksi.

Këtë thotë se ajo e bëri pas një serie të fotosesioneve para se të fillojë publikimin e këngëve të saj të reja.

“Pas tri fotosesioneve me radhë jam në shtëpi. Mezi pres që ju ti shihni ato. Tani do të bëj muzikë…”, ka shkruar ajo.

Rita, vazhdon të jetë njëra prej vajzave më në trend si në muzikë ashtu edhe në aktrim dhe në botën e modës në Amerikë dhe Britani për momentin.