Robert Berisha: MC Kresha e BimBimma kanë vite përvojë në muzikë më shumë se sa Fero ka vite jetë (VIDEO)

Advertisment

Ditëve të fundit, kryelajm në mediat rozë ka qenë Fero, kjo për shkak se reperi i kërkoi ‘duel’ repi Mc Kreshës, Lyrical Son dhe BimBimmës.

Rreth kësaj teme, Robert Berisha pati për të thënë diçka.

Reklame

Në një intervistë së fundmi në Klan Kosova, këngëtari tha se Mc Kresha dhe BimBimma kanë vite përvojë në muzikë se sa ka vite jetë Fero.

 

Ora e Mbrëmjes – 20.08.2020

Robert Berisha: MC Kresha e BimBima kanë vite përvojë në muzikë më shumë se sa Fero ka vite jetë

Gepostet von Klan Kosova am Donnerstag, 20. August 2020