Robin Haxhi Krasniqi hynë në ring me këngën “Kuq e Zi”

Robin Haxhi ka hyrë në ring, ku sonte do të luftoj për titullin e botës.

Ai në ring ka hyrë me këngën e Elvana Gjatës “Kuq e Zi”, transmeton Indeksonline.

Reklame

Krasniqi sonte përballë do ta ketë kampionin e botës, Dominic Boesel.

Brenda arenës, ka shumë shqiptarë që kanë ardhur t’i japin përkrahje atij./Indeksonline/

Shikone drejtperdrejt në ARD dhe Klan Kosova