Roma dhe Lazio ndajnë pikët, Starakosha bën gafën absurde (VIDEO)

Roma dhe Lazio kanë ndarë pikët duke barazuar 1-1 në Olimpico.

Vendasit shënuan të parët me Dzeko teksa në këtë rast Starkosha bëri një dalje të gabuar që e ndëshkoi Lazion.

Por miqtë barazuan me Acerbin pak minuta më pas. Në pjesën e dytë Roma ishte më superiore por nuk ja arriti të konkretizonte rastet që iu dhanë.

Ndërkohë Roma mban vendin e 4 me 39 pikë ndërsa Lazio në vendin e 3 me 46. /albeu.com/