Ronaldo është “jashtëtokësor”, ia “terron” Atalantas

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Man United dhe Atlantës, duel ky në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Ndonëse Atalanta ishte duke fituar me rezultat 0:2 ndaj United, ishin djemtë e Solskjaer që me Ronaldo e përmbysën rezultatin në 3:2, shkruan Reporteri.net

Me golin e Rafhsord, Magueire dhe fare në fund nga Ronaldo, Man United e rikthej rezultatin në pronësi.