Ronaldo harron të vendosë maskën ata e ‘detyrojnë’, Video po bën namin në rrjet

Advertisment

Le ta pranojmë, të gjithëve na ndodh që të harrojmë të mos vendosim maskën, kjo si rregull ndaj masave parandaluese të Covid-19.
Duket se si ne është edhe një nga njerëzit më të pasur në botë, C. Ronaldo.

Mbrëmjen e djeshme në përballjen mes Portugalisë dhe Kroacisë, C. Ronaldo nuk mundi të luante pasi e kishte pickuar bleta, por u ul më stolat e stadiumit gjigand për t’a parë.

Reklame

Por, duke qenë se gjithmonë ka një por, ai kishte harruar të vendoste maskën, fakt i cili përbën shkelje ligji.

Në videon e cila po qarkullon në rrjet, shihet një vajzë e stafit e cila i afrohet dhe i thotë ta vendosë, sigurisht ai u bind.

VIDEO: https://www.instagram.com/p/CEy3MIyAqzW/?utm_source=ig_embed