Ronaldo i ‘çmendur’ , shënon super gol dhe përmbys Lyonin (VIDEO)

Advertisment

Juventusi ka gjetur edhe golin e dytë me protagonist të zakonshim,

Njeriu Champions, Cristiano Ronaldo! Portugezi ka lëshuar një silurë me të majtën dhe portieri i Lyon, Lopez, edhe pse ka fluturuar nuk e ka arritur dot… Super Ronaldo!

Reklame