Ronaldo infektohet me Covid-19, Georgina i publikon foton nga shtrati

Advertisment

Federata Portugeze e Futbollit ka konfirmuar se edhe Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Nisur nga ky lajm, partnerja e portugezit, Georgina Rodriguez nuk është shqetësuar nga gjendja e lojtarit, por ka reaguar menjëherë në rrjetin social Instagram.

Reklame

Ajo ka publikuar një Story, ku Ronaldo shihet i zhveshur dhe në shtrat, duke i shprehur mbështetje dhe dashuri: “Je frymëzimi im.”