Ronaldo “thyen” karantinën, del bashkë me Georginën xhiro (FOTO)

 

Kristiano Ronaldo, si e gjithë bota po qëndron izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Por duket se ndonjëherë ai ia lejon vetes që ndryshe nga të tjerët, ti thyejë ca rregulla.

Sulmuesi i Juventusit duket se është mërzitur në shtëpi dhe ka thyer karantinimin.

Portugezi së bashku me partneren e tij, Xhorxhina Rodrigez kanë marrë fëmijët e tyre dhe kanë dalë shëtitje në qytet.

Lojtari ka respektuar një nga rregullat që është distancimi, teksa është parë të qëndrojë larg partneres së tij dhe të tjerëve.