Ronaldo tregon ‘muskujt’ shënon dopietë dhe lë prapa 4 pikë Interin (VIDEO)

Juventus ja ka dalë me sukses ndaj Parmas në shtëpi. Bardhezinjtë kanë fituar 2-1 falë dopietës së Ronaldos, ndërsa miqtë relizuan me Cornelius. Me këtë sukses bardhezinjtë mbajnë kreun me 51 pikë 4 pikë më shumë se Interi i vendit të dytë. /albeu.com/

VIDEO: