Rozana Radi: Ka pasur ditë kur nuk paguaja dot as një paketë cigare

Advertisment
HTML Image as link

Rozana Radi ka rrëfyer sfidat në të cilat ka kaluar deri më sot.

Rozana Radi përmes një postimi, u tregua shumë e sinqertë për fansat, për të rrëfyer peripecitë në të cilat ka kaluar, shkruan lajmi.net.

Reklame Reklamë:
Qries

Këngëtarja fillimisht tha se nuk është përfekte dhe se jeta e ka sfiduar me humbje të mëdha prej kur ishte në moshën delikate.

Ajo kishte humbur babanë e pastaj nënën, ndërsa flet edhe për vështirësitë financiare që kishte, duke shtuar “Kam patur ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare”.

Por , pavarësisht të gjithave, ajo ia doli dhe atë duke mos ia zgjatur dorën askujt dhe tani është një grua e pavarur.

Sa i përket projekteve muzikore, Rozana kohën e fundit ka lënë pasdore anazhimet në këtë drejtim dhe më shumë është fokusuar në biznes. /Lajmi.net/