Rrahu burrin dhe vjehrrën e saj, në pranga nusja

Një grua nga Gjilani është arr estuar, pasi e njëjta ka rrahur burrin dhe vjehrrën e saj.

Policia ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje verbale, përcjell Klankosova.tv.

Reklame

“Është arr estuar e dyshuara femër kosovare e cila pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshortin e saj të dyshuarin mashkull kosovar e kishin su lmuar fizikisht njëri-tjetrin e pastaj e dyshuara e kishte su lmuar fizikisht edhe vjehrrën e saj vi ktimën femër kosovare.

Si pasojë e su lmit vi ktima dhe e dyshuara kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Tutje, bëhet e ditur se me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë.