Rrihen mes vete 10 persona ne Ferizaj, arrestohen nga policia

Policia në Ferizaj ka arrestuar dhjetë të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshja janë rrahur mes veti.

Si pasojë, shtatë prej tyre kanë pranuar trajtim mjekësor.

Reklame

Policia nuk ka bërë të ditur arsyet që çuan deri në konfrontim fizik të këtyre dhjetë personave.

Të gjithë të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.