Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen me Mark Frrokun, publikon foto me ish deputetin

Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen e saj të dashurisë me Mark Frroku.

Ka qenë vetë aktorja e humorit që ka postuar disa foto në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me ish deputetin dhe komenton: ‘E di qe e donit të gjithë, por e kam për vete… exluzive. Për te gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes…Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!’.

Rudina u nda nga bashkëshorti i saj Aleks disa kohë më parë dhe vetëm tani ajo ka postuar foto me të dashurin e saj të ri. Që pas ndarjes Dembacaj ishte prej kohësh në vëmendje të mediave.

(da.xha/BalkanWeb)