Sa bukur dukej Remzie Osmani si nuse në veshje tradicionale (FOTO)

Advertisment
HTML Image as link

Remzie Osmani është mjaftë e njohur për publikun shqiptar.

Më çiltërsinë dhe pozitivitetin që e posedon kanë bërë që të jetë mjaftë e përfolur nga mediet rozë,shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Ajo shquhet edhe për bukuri ku përkundër moshës vazhdon të dëshmoj që është natyrale, ku duke ripostuar imazhet e vjetra ku tregon se çfarë nuse e bukur ka qenë.

Në rrjetin social ka shpërndarë një imazh ku vërehet ajo e veshur në veshje tradicionale bashkë me dy fëmijët e saj.

Kaq e bukur dhe e hijshme ishte edhe atëherë duke lenë pa mend me këtë bukurinë e rrallë./Kosovarja