Sa shumë është rritur vajza e Anitës e Ramushit, nga sot fillon një rrugëtim të ri (FOTO)

Vajza e Anita dhe Ramush Haradinaj ka mbyllur një kapitull të shkollës, për të filluar me një kapitull të ri si e quan nëna e saj “rrugëtim me 4 korsi”.

Hana Haradinaj ndonëse nuk njihet për publikun e gjerë, ajo është vajza e politikanit të njohur kosovar Ramush Haradinaj dhe moderatores shumë të pëlqyer Anita Mucaj Haradinaj, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja jo rrallë herë postojnë imazhe të bukura familjare, e postimi i fundit i Anitës është një nga ta.

Vajza e tyre ka përfunduar shkollën dhe Anita i uron më të mirat në rrugëtimin e ri.

“Hane, nga ketu fillon rrugetimi i jetes ne 4 korsi! Shendeti, fati, suksesi dhe dashuria! Uroj te ecesh drejt pa gabime dhe sigurte! @ramushharadinajks” ka shkruar Anita.

Ajo që vihet re në këto fotografi shihet sa shumë është rritur Hana dhe sa vajzë e bukur është bërë. /Kosovarja