Sa shumë është shëndoshur Gëzimja në shtatzëni (FOTO)

Advertisment

Gëzimja e Hamza po presin që të bëhen prindër për herë të parë.

Këtë gëzim po e presin me padurim e gjithë familja, sidomos këngëtarja e njohur Remzie Osmani e cila do të përjetojë ndjenjën që të bëhet gjyshe, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

E, në këto ditë të shtatzënisë Gëzimja në secilën fotografi po vërehet që ka shtuar kilogramë dhe është zbukuruar edhe më shumë.

Sidomos në imazhin e fundit që ka postuar me Hamzën, ajo duket mahnitëse pa pikë grimi. /Kosovarja/