“Sa shumë t’kam dashtë”, publikohet kënga më e re e Labinot Tahirit

Këngëtari ka ditë që ka paralajmëruar projektin e sapo publikuar.

“Sa shumë t’kam dashtë”, mban titullin kënga më e re e Labit të cilën e ka lansuar me videoklip, shkruan lajmi.net.

Reklame

Duke postuar pak nga klipi i ri në rrjete sociale, ai tregoi se projekti muzikor tashmë është lansuar dhe mund të dëgjohet në platforma sociale.