Sabri Fejzullahu flet për rastin kur është ndjerë totalisht i pashpresë (VIDEO)

Këtë të shtunë, i ftuar në Prive ishte këngëtari Sabri Fejzullahu.

Ai u përgjigj në pyetjet e shumë fansave që arritën në redaksinë e Prive.

Reklame

Në rubrikën “Kutia e Pyetjeve”, ai pyet “a e keni ndjerë veten të pashpresë në një situatë të caktuar?”

Dhe natyrisht që artisti me shumë sinqeritet foli për një situatë në jetën e tij, kur ai është ndjerë totalisht i pashpresë, madje edhe i frikësuar.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al