Sabri Fejzullahu nuk di të plaket , vjen me super baladën ”Nuk të njoh” (VIDEO)

77

Sabri Fejzullahu – Nuk te njoh.

Sabri Fejzullahu publikon baladën e re ‘Nuk të njoh’

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“Nuk po të njoh” mban titullin kjo këngë e zhanrit baladë dhe i dedikohet dashurisë.