Sabri Fejzullahu uron Halil Kastratin me fjalët më të mira

Advertisment
HTML Image as link

Sot feston ditëlindjen humanisti i madh dhe një nga njerëzit që e duan të gjithë, Halil Kastrati.

Halil Kastrai është një njeri me zemër të madhe, ai që ka mbledhur shumë njerëz të vullnetit të mirë e bamirës për të ndihmuar njerëzit në nevojë, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Në mesin e shumë urimeve që ka marrë ai sot është edhe urimi nga këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu.

“Jetofsh 100 Halil vlla, ti simbol i mirësisë, dhuratë nga Zoti për njerëzimin” ka shkruar artisti në mbishkrimin e fotografisë, që e ka postuar në rrjete sociale.

Urime për humanistin me zemër të bardhë. /Kosovarja