Salah-n si nuk e kemi parë kurrë/ Vallëzon si i “çmendur” në dasmën e vëllait…

Media e njohur “Egypt Today” ka shpërndarë një video kur shfaqet ylli i Liverpool-it, Mohamed Salah, duke vallëzuar gjatë martesës së vëllait.

Fatmirësisht, Mohamed ishe i pranishëm në dasmën e vëllait, i favorizuar dhe nga pushimet e klubeve në prag të ndeshjeve të kombëtarëve.

Në videon 17 sekondëshe, Salah ka shfaqur një tjetër talent të tij përveç futbollit, vallëzimin. Video ka marrë mjaft reagime pozitive, shumica prej të cilëve e komplimentonin sulmuesin për aftësitë e tij në kërcim.