“S’e mbuloj dot, sado mundohem, del në pah”- E çuditshme, moderatorja bukuroshe tregon se nga fiziku s’i pëlqen…

Advertisment
HTML Image as link

Moderatoret bukuroshe, mikesha të ngushta, Blerona Zeqiri dhe Arbnora Ademaj, ishin të ftuara sot në emisionin “Ftesë në Pesë” në “TopChannel” me Bieta Sulon.

Ata kanë folur për miqësinë e tyre, ndërsa Blerona Zeqiri ka treguar edhe ndërhyrjen në stomak që ka bërë për t’u dobësuar.

Reklame Reklamë:
Qries

“Kam bërë një ndërhyrje në stomak që e kam fituar prej vitesh, faza e adoleshencës, rritja, fillova të mos e kontrolloj ushqimin. Nuk e kam pasur shuam problem, por erdhi një moment pastaj dhe doja ta shihja veten në formë si tani. Ditën e parë pas ndërhyrjes e kam si të turbulltut dhe pas ndërhyrjes i kam thënë Arbnorës nuk paska qenë aq e lehtë, se gjithmonë më thoshte është shumë e lehtë”, tha ajo.

E pyetur se çfarë nuk i pëlqen nga fiziku i saj, brunja bukuroshe u shpreh se çuditërisht nuk i pëlqen gjoksi.

“Gjoksi, ende e kam, e kam të pamundur ta mbuloj, se sado që mundesha ai dilte në pah, por edhe sot e kam problem”, shtoi ajo.