‘Sekreti’ i humbjes në peshë të Shyhrete Behlulit qenka ky! (VIDEO)

Këngëtarja Shyhrete Behluli të Shtunën iu përgjigj fansave në rubrikën ‘Kutia e pyetjeve’.

Një prej ndjekësve të Prive.al në Instagram u fokusua në humbjen e peshës së këngëtares së njohur duke e pyetur për ‘sekretin’.

Reklame

Këngëtarja zbuloi se humbjen në peshë e ka bërë në konsultim me nutricionisten e cila pa dyshim se ka caktuar regjimin e caktuar ushqimor i cili ka sjellë këto rezultate.

Në këtë formë, përmes nutricionistes edhe kolegia tjetër e këngëtares, Gili arriti të ketë një transformim masiv.

Materialin me Shyhreten ku mes tjerash flet për raportet me kolegen Remzie Osmani dhe familjen, e gjeni më poshtë.