Sela: Motorët e BDl-së janë ndryshkur dhe nuk do të ndizen në zgjedhjet lokale (VIDEO)

Ziadin Sela kreu i ASH-se ne nje deklarate per media tha se BDl i jane ndryshkur motoret dhe se asaj nuk do ti ndizen ne zgjedhjet lokale.

Per me shume ndiqeni VIDEO deklaratene Seles: