Selvija e Shpatit mahnit më bukurinë e saj në foton e fundit (FOTO)

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi kanë treguar që janë kurorëzuar në mënyrë fetare.

Eshtë Selvija ajo që sjell më shpesh nga jeta e përditshmërisë së tyre.

Së fundmi ka postuar një fotografi ku është veshur shumë thjeshte me makiazh pak më të theksuar.

Ajo mori komente e pëlqime të shumta nga ndjekësit për dukjen./Infokosova