Shakohoxha ka një porosi në prag të ndeshjes së sontme (Video)

Dritan Shakohoxha ne rrjetin e tij social instagram ka postuar nje video para ndeshjes se Kosoves me Maqedonine qe do te luaj sonte ne ora 20:45.

Ai si perkrahje per futbollistet dhe kombetaren e Kosoves ne mbishkrimin e tij shkruan: ”Ky popull meriton te festoje:

Reklame

Shakohoxha gjithashtu sonte do te komentoje ndeshjen mes Maqedonise dhe Kosoves./tetova1

View this post on Instagram

Ky popull meriton te festoje ????

A post shared by Dritan Shakohoxha (@dritan_shakohoxha) on