Shaqir Cërvadiku vjen me premierë ‘Shqipet e diasporës’ (VIDEO)

Kengetari i mirenjohur Shaqir Cervadiku vjen me super hitin e ri te publikuar sot.

I kendon diaspores shqiptare ne bashkpunim me Fjolla Berishen.

Reklame

PREMIERË…. “SHQIPET E DIASPORËS”

Teksti dhe muzika:Shaqir Cërvadiku Orkestrimi:Lati Berisha Videoklipi:Vehbi Berisha