Shaqiri i ‘madh’ po kthehet brenda katër minutave asiston dy herë (VIDEO)

Advertisment

Liverpooli e ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Aston Villës.

Në minutën e 65-të, Mo Salah ka realizuar për 1:4.

Reklame

Vlen të ceket fakti se Xherdan Shaqiri u inkuadrua në fushë në minutën e 61-të.
Pas dy minutash ai asistoi te goli i Manes, dhe pas dy minutave tjerë, asistoi te Salah.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për Kupën FA. /Zeri.info

VIDEO:

https://tiger.cdnja.co/v/ew/ewKjG.mp4?secure=cNeawkise98Wfl1TwhwI9Q&expires=1610145000