Shefqet Krasniqi: Ata qe merren me mua jan Islamofob që se duan Islamin (Video)

Advertisment
HTML Image as link

Hoxhë Shefqet Krasniqi është i ftuar i kësaj jave në emisionin nKosovë Show tek Shpetim Desku.

Hoxhë Shefqeti vjen një javë pas deklaratës që bëri për gratë e cila bëri bujë në mediat dhe reagimet e shum ta

Reklame

Video: