SHIFRA MARRAMENDËSE: KAQ KUSHTOI VETURA QË ERMALI I BLEU BASHKËSHORTES

Ermal Fejzullahu është përkujdesur që bashkëshortja e tij të ketë një nga veturat më të reja dhe më luksoze.

Këngëtari ka zbuluar përmes një postimi në Instagram se ai i ka blerë Arianës një veturë të tipit Range Rover Velar të serisë më të fundit.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Kjo veturë shumë luksoze kap shifrën deri 100 mijë euro!

“E gëzofsh Ariana Fejzullahu”, ka shkruar ai mbi videon që ka postuar, ndërsa Ariana vetëm e ka ripostuar atë.

Çifti vetëm pak ditë më parë janë kthyer nga pushimet përrallore në Maldive, ndërsa në fund të vitit të kaluar janë bërë prindër për herë të katërt.