Shikojeni pamjet se si del uji nga kati i dytë i shtëpisë në Suharekë (VIDEO)

Përmbytje të mëdha ka edhe në fshatin Peqan të Suharekës, raporton IndeksOnline.

Uji ka marrë shtëpitë dhe ka shkaktuar dëme të mëdha materiale në ekonomitë familjare.

Reklame

Banorët kanë dërguar pamje nga ky fshat ku shihet gjendja tejet shqetësuese.

Shikojini pamjet se si del ujë nga kati i dytë i shtëpisë: