Shikoni momentin kur Kurti iku nga gazetarët pas takimit me Mustafën (video)

Advertisment
HTML Image as link

Albin Kurti priti gati një orë pas takimit me Isa Mustafën që gazetarët të largohen nga dalja e pasme e objektit të Kuvendit të Kosovës, dhe më pas u largu pa u penguar nga askush.

Ai u largua pa thënë asnjë fjalë, ndonëse disa gazetarë dhe kameramanë ende ishin jashtë.

Reklame

Sikurse Kurti veproi edhe shoqëruesi i tij, kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca.

Por, për dallim nga Albin Kurti që çdo herë po përdorë pjesën e pasme të objektit të Kuvendit të Kosovës, në mënyrë që tu ikë mediave, Isa Mustafa edhe sonte ka defiluar para gazetarëve, i shoqëruar nga Vjosa Osmani.