Shikoni se çfar kan bërë tifozët e Fenerbahçes për vikt.imat muslimane të Zelandës (VIDEO)

325

Shikoni se çfar kan bërë tifozët e Fenerbahçes për vikt.imat muslimane të Zelandës

Emocionuse dhe përlotëse kjo video e cila po shperndahet ne rrjetet sociale, ku ne ndeshjen qe u luajt sonte ndermjet Fenerbahçes dhe Sivasporit tifozët e dyja palëve thuanin ”Allahu Ekber” ushtonte stadiumi.

Shikoni videon e plotë që po qarkullon në rrjetet sociale: