Shkëlqen me plotë stil në fotografinë e fundit Afërdita Demaku (FOTO)

Afërdita Demaku nuk e ka ndërmend të ndalet me projekte të shumta. Këngëtarja e njohur po vazhdon të tërheqë vëmendje për stilin e veçantë, duke u rinuar çdo ditë e më shumë në stilin e saj, shkruan “Kosovarja”. Ajo me paraqitjet unike po kalon menjëherë në lajm, e cila po tërheqë vëmendje me imazhet perfekte.

Duke zgjedhur gjithmonë modele të ndryshme të fustanave, këngëtarja kësaj here ka goditur me materialin që ka veshur.

Me ngjyrë të kaltërt dhe material të tejdukshëm Afërdita zbulon trupin në këtë paratitje të fundit. /Kosovarja/