Shkëndije Mujaj rrëfen pse vendosi t’i përkushtohet fesë islame (Video)

Shkëndije Mujaj, që publikoi disa këngë me videoklipe, ishte një nga gratë më të pa rezistueshme të showbizit shqiptar.

Ajo ishte shumë ekspresive dhe e vendosur në imazhin që donte të përcillte, por një vit e më shumë, Shkëndija që njihnim ka ndryshuar.

Reklame

Këngëtarja ka vendosur t’i përkushtohet e tëra fesë islame, dhe për këtë ndryshim, ajo rrëfeu arsyet e saj në një intervistë ekskluzive për Prive.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme./Prive.al