Shkodran Mustafi kalon në epërsi Arsenalin ndaj Man Utd (VIDEO)

85

Është shënuar goli i parë në derbin, Manchester United – Arsenal.
Manchester United dhe Arsenal po përballen në kuadër të xhiros së 15-të në Premierligë.

Skuadra londineze ka kaluar në epërsi në minutën e 26’, raporton “lajmi.net”.

Golin e ka realizuar Shkodran Mustafi.

Golin mund ta shikoni më poshtë.