Shkon për të lindur në spital, gruaja njihet me të dashurën e burrit

Advertisment

Një grua ka zbuluar ditën që do të lindte se bashkëshorti e tradhtonte me një tjetër. Një gjinekologe në një spital në SHBA, publikoi videon ku dy gra shihen pak momente para lindjes.

E veçanta në këtë mes, ishte se babai i fëmijëve të tyre ishte po i njëjti. Mes ulërimave të dhimbjes së lindjes, gruaja zbulon këtë të fshehtë, ndërsa në video dëgjohet dhe momenti kur ajo përballet me të shoqin.

Reklame

“Kur nëna me dhimbje lindje zbulon se e dashura e të shoqit po lind në të njëjtin repart…”, shkroi mjekja krahas videos së publikuar.