Shkup, fqinjët pIagosin 42-vjeçaren

Sot në Shkup gjatë orëve të mëngjesit 42-vjeçarja B.D. nga Shkupi është therur shtatë herë nga një çift.

42-vjeçarja është sulmuar kryesisht në pjesën e shpinës, ndërsa për momentin është transferuar në Qendrën e Emergjencës.

Alsat mëson se autorët janë fqinjë të 42-vjeçares dhe se deri tek sulmi ka ardhur pas një zënke që ka ndodhur më herët.

Policia po punon në kapjen e autorëve dhe zbardhjen e plotë të rastit./Alsat