Shkurta nuk po dallohet prej vajzave, kaq e re duket (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Shkurte Fezja është gati ti mbushë 60 vite, por po ta shikosh në bazë të paraqitjeve ajo nuk të lë këtë përshtypje.

Ajo duke në top formë dhe e re aq sa vitet s’ia kanë lënë shenjë, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Shkurte Fejza të shumtën e kohës e kalon me vajzat e saj ku shpesh krahasohet me to.

Ashtu si edhe në këtë imazh tek sa nuk po dallohet prej vajzave aq e re dhe e bukur si duket.

Ja shikojeni./Kosovarja

https://www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2020/11/besianabehluli_126334862_196258685301048_4762146125348063042_n.mp4?_=1