Lajm i mirë për fansat e Shkurte Gashit

Shkurte Gashi po bëhet nënë.

Këngëtarja e cila numëron pas vetes një karrierë të gjatë muzikore është shtatzënë për herë të parë.

Reklame Custom Text

Burime të afërta të këngëtares bëjnë të ditur për Gazeta Blic se këngëtarja shumë shpejt pritet të bëhet nënë.

Gjithashtu, i njëjti burim ka zbuluar për Gazeta Blic se Shkurte Gashi është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe gjinia e foshnjës është djalë.