Shoferi shpëton mrekullisht pasi bie nga 22 metra lartësi (VIDEO)

Shoferi i një veture në Milwaukee të SHBA-së, i mbijetoi përplasjes pavarësisht se ra nga 22 metra lartësi në një urë që lidh qytetet e mëdha amerikane.

Departamenti i Transportit në Wisconsin, ka publikuar pamjet e veturës që godet pjesën mbrojtëse të urës dhe përfundon i përplasur në rrugë.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Ai bie nga 22 metra lartësi, por mrekullisht i shpëton vdekjes – edhe pse në pamje të parë dukej sikur nuk kishte gjasa t’i shpëtojë më të keqes.

Autoambulanca e dërgoi me urgjencë në spital – ku pas ndërhyrjes gjendja e tij shëndetësore është stabilizuar.

https://www.facebook.com/watch/?v=732131281009227