‘Shote Galica’ befason Albin Kurtin gjatë fjalimit!

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu i ka ndërhyrë Albin Kurtit në foltore derisa ai po e paraqiste programin e Qeverisë para deputetëve, raporton IndeksOnline.

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës i ka vendosur në setër flamurin e Kosovës dhe atë të Shqipërisë.

Kurti për një moment e ka ndërprerë fjalimin, ndërsa në fund e ka falënderuar deputeten Musliu.