Show në emision: Enca dhe Rezart Veleshnja bëjnë namin me një mollë

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Shiko kush Luan’ ka qenë e ftuar edhe Enca së bashku me disa personazhe të tjerë dhe të gjithë së bashku kanë dhuruar show përmes një loje me mollë.

Secili nga grupet duhet të dërgonte mollët në çift në çfarëdo mënyre mjaft të ishin çift.

Enca së bashku me Rezart Veleshnjën dhuruan shumë spektakël për publikun duke kapur mollët me gj oks, gojë dhe me të pa smet e saj.