“Showtime”, kënga më e re nga S4MM dhe Fajt (VIDEO)

S4MM e përmbylli vitin me një duet.

Reperi S4MM vendosi që në ditët e fundit të dhjetorit të publikojë projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Reklame

“Showtime”, titullohet kënga e re nga S4MM, të cilën reperi i njohur e solli në bashkëpunim me Fajt.

Projektin në fjalë dyshja e shoqëruan edhe me videoklip, të cilin e ka punuar Max Produtcion.