Shpat Kasapi bëhet baba për herë të parë (VIDEO)

Shpat Kasapi është bërë baba për herë të parë.

Këngëtari nga Shkupi dhe bashkëshortja e tij, Selvija janë bërë prindër për herë të parë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Reklame

Lajmin e ka bërë të ditur vet bashkëshortja e tij përmes një postimi të bërë në Instagram.

Ajo ka zbuluar se gjinia është djalë, dhe se e kanë pagëzuar me emrin Roel.

Shkrimi i plotë:

19.01.2022 ROELI na gezoj me ardhjen e tij ne jete. Faleminderit Allahu i Madheruar🙌🏻 Shume dashuri,shume lote,shume gjera na ndodhen per gjate ketyre 9 muajve😭😍 Uroj me gjithe shpirt qe cdo prinde ta perjetoj ndjesine e te pasurit nje femije🙏🏻

Theksojmë se Roeli erdhi në jetë me 19 dhjetor, por çifti sot vendosën ta bëjnë publike ardhjen e tij në jetë./Reporteri.net/

https://www.instagram.com/p/CZHj219LUZk/?utm_source=ig_embed&ig_rid=6c44b91c-8106-4b3d-a5c4-2eb7fc4d6496