Shpat Kasapi ka ditëlindjen, ja sa vite mbushi sot

Këngëtari nga Tetova, Shpat Kasapi sot feston ditëlindjen e tij të 35 dhe në këtë ditë nuk kanë munguar urimet e shumta.

Personazhe të njohur të ekranit i kanë dërguar video urimesh dhe të gjitha kanë një gjë të përbashkët.

Në urimet e tyre, VIP-at i kujtojnë martesën dhe dasmën dhe me sa duket mezi po presin që këngëtari të martohet. Rudina Magjistari ia tha hapur duke e kërkuar që së shpejti ta ketë çift të ftuar në emision. Ndërsa, Gena mezi po pret që ta djegi në dasmën e Shpatit.

Kujtojmë se në fillim të këtij viti, këngëtari pranoi se është në një lidhje dhe se pritet që së shpejti ta bëjë zyrtare