Shpati pasi tha do bëhem deputet, prezanton ”Nusen” (VIDEO)

155

Shpat Kasapi vjen me një befasi.Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar, shkruan lajmi.net.Kënga me tekstin e shkruar nga Kreshnik Avdiu, orkestrimin nga Ardian Kastrati, mban titullin ‘Nusja’ dhe është e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në linkun e më poshtëm mund ta gjeni këngën e fundit të Shpatit të titulluar ‘Nusja’.