“Shpërthen” rrjeti – Jota dhe Alioski për pak sa nuk u puthën në buzë gjatë një konfrontimi mes veti (VIDEO)

Portugalia edhe Polonia janë dy kombëtaret që janë kaulifikuar në Kampionatin Botëror.

Ronaldo me shokë triumfuan ndaj Maqedonisë së Veriut, me ndeshjen që përfundoi me rezultat 2 me 0.

Reklame

Megjithatë, një moment interesant ndodhi kur Jota dhe Alioski patën një pëplasje mes tyre.

Ishte një kontakt shumë i afërt mes tyre me kokë, kontakt ky që është bërë viral në rrjetet sociale.